Aktualności

 
 

Na zajęcia z brydża zaprasza Jędrek Kędzierski z klasy 2Gb.

14 i 21 września odbyły się darmowe zajęcia z brydża prowadzone przez p. Michała Barańskiego. Pierwszego dnia nie przyszło zbyt wiele osób, lecz już za drugim razem mogliśmy już normalnie grać, bo mieliśmy pełen stolik (4 osoby). Zajęcia są bardzo ciekawe i nawet jeśli ktoś już grał w brydża, to może się wiele nauczyć – właściwego liczenia punktów do licytacji, odzywek itp. Oczywiście p. Barański uczy też podstaw, więc jeśli ktoś chciałby dopiero zacząć swoją przygodę z brydżem, również jest mile widziany. Ja za przykład mogę podać samego siebie. W domu czy na wakacjach w gronie rodziny graliśmy czasami w brydża. Byłem pewien, że wiem prawie wszystko o podstawach tej gry, a tu niespodzianka. Pan mi podpowiedział, jak lepiej liczyć punkty i co oznacza tak naprawdę „jedno trefl”. Podsumowując, jeśli nigdy nie grałeś w tę grę, a lubisz gry karciane – zapraszamy! A jeśli myślisz, że jesteś mistrzem brydża, przyjdź i zobacz, ile jeszcze nieznanych zagrań przed tobą do odkrycia. Lekcje brydża odbywają się w środy w godzinach 15.10–16.20.

     
Akademia Żagli 2018/2019!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć prowadzonych w ramach Akademii "Żagli". Zajęcia organizujemy po raz trzeci. Można wybierać spośród różnych aktywności i każdy znajdzie coś dla siebie. >>Więcej informacji<<

Zapisy na zajęcia

Rok szkolny 2018/19!

>>ZAPISY<<

Najważniejsze

  • Zapisy

  • nr konta

  • Koordynator

Wyślij zgłoszenie i zapisz się już dziś. Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jet ograniczona

Wejdź do formularza zapisów KLIKNIJ TU

Stowarzyszenie Rodziców Szkoły „Żagle”
Nazwa banku: Bank Zachodni WBK
Nr rachunku: 33 1500 1878 1218 7007 7311 0000

Jarosław Olszak
mob +48 733 706 431

 
 

Sentencje

„Rzadko zdarza się ktoś,
kto nadaje się do wszystkiego,
i rzadko też ktoś,
kto zupełnie do niczego się nie nadaje.”

Nadchodzące Wydarzenia

  • 04.09.2017 Rozpoczęcie roku szkolnego
  • 07.01.2011 Termin końca zapisów do Akademii Żagle

Zapisz się

Koordynator:
Jarosław Olszak
+48 733 706 431

Email us at
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home From the News Co oznacza "jedno trefl"? Przyjdź i przekonaj się!